Nowe rondo w Myślenicach

Jak nazwać nowe rondo w stronę Osieczan?

Kilka dni temu w Myślenicach rozgorzała dyskusja na temat nazwy nowego ronda w Myślenicach.

Kaczyński kontra Matołek, kto wygra?

Linki do polecanych stron:

Kubki emaliowane

Emalia Mart to firma z tradycjami. Przez wiele lat firma zajmowała się wykonywaniem nadruków na wyrobach ceramicznych, głównie kubkach, a od kilku lat działalność firmy została poszerzona o wyroby emaliowane. W ofercie firmy można zobaczyć cały wachlarz przedmiotów stalowych pokrytych emalią. Są to miski emaliowane, wiadra emaliowane, klosze lamp wykonane z blachy emaliowanej. Jednak najbardziej znanym produktem firmy są kubki emaliowane z nadrukiem. Przy produkcji kubków emaliowanych firma wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenie w produkcji kubków ceramicznych. Ważnym działem jest Emalia Retro - wyroby emaliowane według wzorów naczyń wykonywanych kilkadziesiąt lat temu.

Zdjęcia ślubne

Ślub z weselem to na pewno ważny dzień w życiu. W celu zachowania tego wydarzenia w pamięci zamawiamy fotografa i kamerzystę. Fotografia ślubna powinna być naprawdę wysokiej klasy, tak więc powinniśmy decydować się na naprawdę świetnych fotografów. Dobry fotograf ślubny i weselny musi nie tylko dobrze robić zdjęcia, lecz również powinien potrafić się odpowiednio zachować w kościele i USC. Zatrudnieni przez naszą firmę fotografowie są jednymi z lepszych fotografików w Myślenicach i okolicy.

Największe zdjęcie panoramiczne Myślenic

Podczas strażackiego święta na myślenickim rynku, 26 maja 2012 roku, dzięki uprzejmości strażaków udało się zrobić z wysokości ponad 20 metrów największe zdjęcie panoramiczne Myślenic. Gigapanorama ta składa się z nieco ponad miliarda pikseli i została zmontowana z około 160 pojedynczych zdjęć składowych. Niewielkie Myślenice doczekały się już kilku gigapanoram. Na uwagę zasługuje także Panorama Myślenic wykonana z rusztowania wokół kościelnej wieży, wykonana w lipcu 2011 roku. Jest wprawdzie mniejsza, ale była wykonana z większej wysokości.

Kubki reklamowe

Koziołek Matołek to jedna z kultowych postaci filmów dla dzieci. Firma Mart mająca siedzibę w Jaworniku koło Myślenic produkuje między innymi kubki reklamowe z nadrukiem reklamowym przeznaczone głównie dla firm, ale czasami na specjale zamówienia robimy nadruki w postaci rysunków przedstawiających bohaterów bajek i filmów rysunkowych. Można u nas zamówić kubki reklamowe z Koziołkiem Matołkiem, a także z innymi postaciami z bajek. Zapraszamy do Jawornika koło Myślenic.

Salony fryzjerskie i kosmetyczne w Myślenicach

W Myślenicach znajduje się ponad 20 salonów fryzjerskich i kilka salonów kosmetycznych. Aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego zakładu fryzjerskiego lub salonu kosmetycznego stworzyliśmy specjalny katalog Fryzjer Myślenice, gdzie zamieściliśmy dane teleadresowe wszystkich placówek tego typu. Jeśli zauważycie Państwo, że w katalogu brakuje jakiegoś salonu kosmetycznego lub zakładu fryzjerskiego, prosimy o informację, i jak najszybciej postaramy się uzupełnić katalog o brakujący zakład.

Salony optyczne i gabinety okulistyczne w Myślenicach

Jeśli ktoś z Państwa ma problemy z oczami, oczy łzawią, bolą lub macie Państwo kłopoty z widzeniem na dalszą odległość lub kłopoty z czytraniem, konieczna będzie wizyta u okulisty, a później u optyka, w celu zamówienia okularów. W naszym katalogu Okulista Myślenice znajdziecie Państwo wykaz wszystkich lekarzy okulistów mających swoje gabinety w Myślenicach, a także wykaz wszystkich optyków wykonujących okulary.

Gabinety dentystyczne w Myślenicach

Chyba każdego z nas bolał kiedyś ząb. Wszyscy zapewne wiedzą jak ważna jest profilaktyka i dbałość o zęby. Zdrowe zęby to nie tylko dobry wygląd, choroby zębów mogą wpływać na cały organizm. Zapraszamy do naszego katalogu Dentysta Myślenice, w którym znajdziecie Państwo wykaz wszystkich stomatologów mających swoje gabinety w Myślenicach.

Weterynarze w Myślenicach

Wiele osób posiada w domu jakieś zwierzę. Najczęściej będzie to pies, kot, chomik, żółw, ptaszek w klatce, ale zdarzają się też wyjątkowi zapaleńcy, którzy hodują węże, pająki, krokodyle. Niestety każde zwierzę, podobnie jak człowiek od czasu do czasu zachoruje i potrzebna będzie wtedy fachowa pomoc. Nasz katalog Weterynarz Myślenice ułatwi Państwu wybór odpowiedniego weterynarza, ponieważ zamieściliśmy w nim listę wszystkich przychodni weterynaryjnych na terenie Myślenic.